Stogų dengimas, Stogo danga, Stogų dangos,
Svetainės medis Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas, Klauskite - Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengima Stogų dengimas,  įrengimas. Prekyba stogo dangomis: siferis, skarda, nuvedimo sistema. Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas
Stogo danga |Stogų dengimas |Galerija |Garantija |Klauskite kainos |Straipsniai |Asbestinių stogų programa |Kontaktai
  • Stogų dengimas, stogo danga, stogų dangos, stogų įrengimas

Straipsniai

Betoninės čerpės - solidi ir tvirta stogo danga

Stogų dangos - Kodėl verta rinktis betonines čerpes?

Vienas stogų dangas keičia kitos, atsiranda naujovių, o čerpių stogai buvo ir lieka – prestižo, ilgaamžiškumo, patikimumo ir šiltumo simboliu.

Namas yra nekilnojamas turtas, kuris vertinamas pagal visą eilę kriterijų – čerpių stogas didina jo vertę. Komercinėje statyboje investuotojai jau pajuto naudą statyti naudojant geresnes medžiagas, betoninėmis čerpėmis dengiami daugiabučiai, blokuoti namai ir individualių namų kvartalai.

Betoninės čerpės geriausiai tinka rąstiniams namams. Rąstinio namo konstrukcijai reikalinga didesnė apkrova – dengtas čerpių stogu namas greičiau sėda, o ir pati rąstinio namo idėja reikalauja ekologiškos stogo dangos - čerpių.

Betoninės čerpės labai naudingos ir lengviems karkasiniams namams - sugeria vibracijas, suteikia konstrukcijoms stabilumo.

Čerpių stogai puošia, jie natūraliai susilieja su kraštovaizdžiu. Kuklus senos statybos namas ar namelis soduose, rekonstruotas ar naujai pastatytas, kaip gyvenamasis - su betoninių čerpių stogu atrodo solidžiai ir stilingai.

Betoninės čerpės praktiškai nesensta – medžiaga tokia patvari ir tvirta, kad jos neįmanoma sugadinti. Jos nesunkiai išlaiko šalčius, kaitrą ir kitas sunkias oro sąlygas, todėl plačiai naudojamos nuo Viduržemio jūros iki šiaurės šalių. Betoninėmis čerpėmis dengtas stogas taip pat išlaiko didelius krūvius – sniegą, rudenines liūtis ir panašiai. Kai namas uždengiamas betoninių čerpių stogu, iš karto pastebimi du pliusai: žemos eksploatavimo išlaidos ir tai, kad bent artimiausius 100 metų stogo nereiks dengti iš naujo.

Betoninės čerpės – danga, turinti aukščiausios atsparumo ugniai medžiagos klasės savybės ir tą įvertina draudimo kompanijos, drausdamos pigiau.

Svarūs argumentai prieš įsigalėjusias nuostatas

1. Čerpių danga daug sveria

Tai ne trūkumas, o privalumas. Masė yra inertiškumo matas. Stogo danga ir turi būti pakankamai sunki, kad jos nenupūstų vėjas, kad slopintų triukšmą ir vibracijas, būtų inertiška staigiems temperatūrų pokyčiams. Čerpių svoris yra pats tas- nei per daug, nei per mažai! Stogo nesudaro vien danga. Jei skarda sveria apie 5 kg/m², o čerpės apie 40 kg/m², tai nereiškia, kad čerpių stogas sunkesnis 8 kartus. Skaičiuojamas visų stogo elementų svoris: danga, nuosavas stogo konstrukcijos svoris, izoliacinės ir vidaus apdailos medžiagos, įskaičiuojamos sniego, vėjo ir kitos apkrovos. Bendra čerpių stogo skaičiuojama apkrova gali siekti iki 250 kg/m², atitinkamai apie 200 kg/m² skardinio. Lyginant 250 – 200 kg/m² skirtumas nežymus ir skaičiuojant konkrečius stogus sudaro tik 8 ÷ 18 %, o ne 8 kartus.
Kaip jau buvo minėta, čerpės be jokios abejonės, yra sunkesnės už skardą ir šiek tiek sunkesnės už šiferį. Tačiau šis skirtumas mažas ir yra nereikšmingas renkantis konstrukciją. Iš tiesų gegnių skerspjūvis ir atstumas tarp jų priklauso ne tiek nuo laikančiosios konstrukcijos patvarumo, kiek nuo apšiltinimui pasirinktų medžiagų arba reikiamo jų sluoksnio storio.

2. Čerpių danga brangiai kainuoja

Solidžiai atrodanti danga jokiu būdu negali būti pagaminta iš netinkamų medžiagų. Naudojant įvairios rūšies medžiagas, niekada negalima lyginti jų kainų, nes skiriasi ir gamybos sąnaudos.
Paradoksalu, bet ji gali būti netgi pigesnė už nebrangias imitacijas. Pavyzdžiui, jei yra dengiamas sudėtingos konfigūracijos stogas, didelių lakštų, bus sunaudojama gerokai daugiau, negu dengiamas stogo plotas, kitaip tariant lakštų atraižas tenka tiesiog išmesti, arba pinigine išraiška, pagal bendrą stogo samatą 1 m² vidutinė kaina tampa gerokai didesnė už deklaruojamą 1 m² dangos kainą.

3. Stogo dengimas čerpėmis yra sunkus darbas

Savaime suprantama, geriausia šį darbą patikėti profesionalams. Prieš pradedant kloti čerpių dangą, tereikia apskaičiuoti atstumą tarp grebėstų. Paprasčiausiai reikia laikytis visų pateiktų nurodymų ir atlikti visus darbus nurodyta tvarka.

4. Betoninių čerpių spalva blunka

Naudojant šiuolaikines technologijas, betoninės čerpės gaminamos iš pigmentais dažytos betono masės, o viršutinis čerpės paviršius du kartus padengiamas specialiais akriliniais dažais vandens pagrindu. Betonines čerpes yra gaminamos dešimties įvairių spalvų. Iš tiesų viršutinis dažų sluoksnis dėl kritulių ir saulės poveikio šiek tiek nublunka, tačiau pigmentai, kuriais yra prisotinta visa medžiaga, per visą čerpės storį, saugo čerpės atspalvį ištisus dešimtmečius. Todėl galima nebijoti, jog laikui bėgant dažai pradės šerpetoti ir atsilupinėti. Betoninių čerpių nereikia perdažyti – ši danga sensta solidžiai, išlaikydama stilių. Čerpių stogą galima nuplauti tiesiog vandeniu, galima naudoti chemines priemones ir taip atnaujinti spalvą.

5. Čerpių dangą sunku prižiūrėti

Nepriklausomo tyrimo rezultatai parodė, kad betoninių čerpių dangai reikia minimalios priežiūros. Per didžiąsias audras čerpių stogai nukenčia mažiausiai, pavyzdžiui, jei kuri nors čerpė suiro, tokiu atveju galima pakeisti tik tą vieną čerpę, nepažeidžiant kitų. Ant čerpių galima užlipti nebijant subraižyti, kai tenka prižiūrėti dūmtraukius ir kaminus, prireikus sumontuoti anteną, arba kai reikia nušluoti nukritusius medžių lapus, čerpės juk nerūdyja.

Sprendimas visam gyvenimui

Renkantis stogo dangą, kurios reikia stogo remontui, ar statant naują namą, bet kokiu atveju norisi pasirinkti geriausią, kad ir tavo šeima, ir turtas turėtų patikimą stogą visam gyvenimui.
Betoninės čerpės tai yra ta medžiaga, kuri pateisins visus tavo lūkesčius. Čerpės yra puikus pasirinkimas ne vien tik dėl ilgaamžiškumo, po betoninių čerpių stogu tylu ir ramu, kaip taisyklė šiuolaikinių namų palėpės yra apšiltinamos ir įrengiamos eksploatuojamos patalpos - patys ramiausi, miegamieji ir vaikų kambariai. Tuo pačiu čerpės nekenkia nei jums, nei aplinkai.
Be šių visų praktinių savybių, čerpių stogas suteikia estetinį pasitenkinimą, čerpės statomą namą pavers JŪSŲ NAMAIS, kurie teiks džiaugsmą jums ir jūsų vaikams, net anūkams.


Statybų duona

   Atgal
Stogų įrengimas, Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos

Stogo danga išsimokėtinai

Plačiau   Plačiau

KONTAKTAI:

Adresas: Laisvės pr. 60, 12 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Tel.: 8 68618228


www.stogdanga.lt

 

Įrankių stogdengiams internetinė parduotuvė:
www.stogdengiams.lt

 

 

 

© Stogdanga Google bot last visit powered by Gbotvisit Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! w3c Stogo danga Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas