Stogų dengimas, Stogo danga, Stogų dangos,
Svetainės medis Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas, Klauskite - Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengima Stogų dengimas,  įrengimas. Prekyba stogo dangomis: siferis, skarda, nuvedimo sistema. Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas
Stogo danga |Stogų dengimas |Galerija |Garantija |Klauskite kainos |Straipsniai |Asbestinių stogų programa |Kontaktai
  • Stogų dengimas, stogo danga, stogų dangos, stogų įrengimas

Straipsniai

Kokybiškas skardinės stogo dangos stogo montavimas – ilgaamžiškumo garantija

Stogas – vienas svarbiausių namo elementų, saugantis pastatą ir jo sienas nuo kritulių ir drėgmės pertekliaus, šalčio, karščio. Vienas dažniausių stogo dangų pasirinkimų – skardinė stogo danga. Ji pasirenkamos ne tik dėl ilgaamžiškumo, bet ir tvirtumo. Visgi, ketinanties įsirengti skardinę stogo dangą, verta atsiminti, jog tik teisingai sumontuota, montavimo ir eksploatacijos reikalavimus atitinkanti, ji bus ilgaamžė, kokybiškai apsaugos nuo drėgmės ir šalčio.

Visų pirma, atptariant skardinės stogo dangos ypatumus, verta paminėti esminius kriterijus, kuriuos ji turi atitikti. Aktualiausias iš jų – stogo nuolydis. Būtina atsiminti, jog stogo nuolydis, norint montuoti skardinę stogo dangą, turi būti ne mažesnis, nei 7 laipsniai. Mažesnio nei 7 laipsniai nuolydžio stogams, dažniausiai naudojami aukštesnės bangos tarpeciniai profiliai. Standartiškai dažniausiai, pasirenkamas yra čerpes imituojantis plieninės stogo dangos profilis. Visgi,pažymėtina, jog jis gali būti montuojamas tik tokiems stogams, kurių nuolydis – didesnis nei 14 laipsnių.

Renkantis skardinės stogo dangos spalvą, nepamirškite atkreipti dėmesio į stogo orientaciją pasaulio šalių atžvilgiu. Natūralu, jog pietinėje pusėje, ryškios stogo dangos spalvos yra linkę greičiau blukti. Taigi, po kurio laiko pastebėsite, jog vienoje stogo pusėje esanti danga, spalviškai gerokai skiriasi nuo dangos, esančios šiaurinėje stogo pusėje.

Kokiems papildomiems skardinės stogo dangos elementams įsigyti ir montuoti skirtų finansinių išteklių geriau netaupyti? Žinoma, tai yra stogo kopėčios, gera lietvamzdžių sistema, tilteliai sniego sulaikymui. Nepamirškite, nors tai – tik skardinio stogo elementai, visgi, jiems reikalinga priežiūra. Atminkite, jog rudens likotarpiu, iš lietaus sistemos latakų, būtina pašalinti sukritusius lapus ar kitas šiukšles. Tam, kad latakai žiemos metu neapledėtų, lietvamzdžiuose galite įrengti specialią šildymo sistemą, kuri, reguliuojama automatiškai, šildo lietaus nuvedimo sistemos latakus, dėl ko greičiau tirpsta ties jais užsilaikęs sniegas, nesusidaro varverkliai.

Skardinis stogas – pakankamai slidus, juo gerai čiuožia sniegas. Taigi, savaime suprantama, jog norėdami išvengti sniego kritimo, privalote pasirūpinti sniego sulaikymo sistema. Iš tiesų ji – labai paprasta. Tai nedideli specialūs dantyti tilteliai, tvirtinami ant stogo. Ties jais užsilaikęs sniegas tirpsta ir išteka per lietaus nuvedimo sistemą. Egzistuoja galybės tokių sniego sulaikymo tiltelių, užtvarų pasirinkimo galimybių bei dizaino sprendimų, taigi, galima neabejoti, jog tinkamas variantas pritaikant šiuos sniego sulaikymo tiltelius, užtvaras, atsižvelgiant tiek į stogo dangos, namo stilistiką tiek ir į pačios stogo dangos spalvą, bus surastas.

Abejojantiems, ar toks sniego, o kartu ir drėgmės, vandens užsilaikymas ant stogo nekenkia stogo dangai, galima atsakyti: tikrai ne. Skardinei stogo dangai, kurios montavimo metu buvo laikomasi visų reikalavimų, nekenkia nei užsilaikantis sniegas, nei tekantis lietaus vanduo. Taigi, kaip galima matyti, svarbiausia yra ne pati stoga, o elementariausias jos montavimo atitikimas reikalavimams, kuris garantuoja ilgą ir kokybišką gaminio eksploataciją.

Ekspertai.lt

   Atgal
Stogų įrengimas, Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos

Stogo danga išsimokėtinai

Plačiau   Plačiau

KONTAKTAI:

Adresas: Laisvės pr. 60, 12 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Tel.: 8 68618228


www.stogdanga.lt

 

Įrankių stogdengiams internetinė parduotuvė:
www.stogdengiams.lt

 

 

 

© Stogdanga Google bot last visit powered by Gbotvisit Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! w3c Stogo danga Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas