Stogų dengimas, Stogo danga, Stogų dangos,
Svetainės medis Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas, Klauskite - Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengima Stogų dengimas,  įrengimas. Prekyba stogo dangomis: siferis, skarda, nuvedimo sistema. Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas
Stogo danga |Stogų dengimas |Galerija |Garantija |Klauskite kainos |Straipsniai |Asbestinių stogų programa |Kontaktai
  • Stogų dengimas, stogo danga, stogų dangos, stogų įrengimas

Straipsniai

Plokščio stogo dengimas žiemą

Tradiciškai yra susidariusi nuomonė, kad žiemą stogo dengti negalima, nes šalta ir sninga. Dėl šalčio negalima dirbti su skiediniais, kurie naudojami lyginimo sąvaržų ir nuolydžių formavimui, taip pat skeldėja ruloninės medžiagos. Sniegas, liekantis po hidroizoliacine danga, tampa drėgmės šaltiniu. Kylant temperatūrai, sniegas pavirsta garais, sumažina šilumos izoliacijos atsparumą ir sukuria dujų burbulus, ardančius dangos vientisumą sudūrimų vietose.

Visa tai tiesa, bet praktika rodo, kad naudojant šiuolaikines medžiagas, galima sumažinti stogo dengimo darbų temperatūros barjerą ir sėkmingai dengti stogą net ir žiemą.

Norint dirbti su betoniniu arba cementiniu mišiniu neigiamoje temperatūroje, reikia naudoti šalčiui atsparius priedus, kurie įgalina dirbti ir esant -15' C temperatūrai. Moderniuose prieduose nėra chloridų ir amoniako, jie nėra agresyvūs armatūros atžvilgiu ir nekenksmingi žmonėms. Naudojant betono mišinio ruošimo ir padavimo įrangą, gerokai sutrumpėja betoninių sąvaržų klojimo laikas, išlaikoma aukšta darbų kokybė.

Šiuolaikinės ruloninės hidroizoliacinės medžiagos, kurių pagrindą sudaro bitumas, tinkamos naudoti esant minusinei temperatūrai. Prilydomas medžiagas iš modifikuoto bitumo galima tiesti ant sijų su iki 10 mm užlenkimo spinduliu, kai temperatūra nesiekia -25' C. Ši savybė yra svarbi įrengiant hidroizoliacinės dangos sąlyčio su vertikaliais paviršiais vietas. Tokių medžiagų rišalo trapumo temperatūra yra apie -35' C. Dar atsparesnės neigiamai temperatūrai yra polimerinės membranos, pagamintos naudojant polivinilchloridą, polimerizuotą etilenpropileną arba termoplastinį poliolefiną. Yra medžiagų, kurių lankstumas ant sijų, kurių išlinkimo spindulys 5 mm, išlieka iki -60' C, o darbinė temperatūra gali siekti ir iki -80 C.

Drėgmės, kuri susidaro tirpstant po hidroizoliacija likusiam sniegui, pasekmes galima panaikinti tokiais būdais:

1. Kruopščiai nuvalyti sniegą oro kompresoriais.
2. Naudoti šilumos izoliacines medžiagas su minimaliu drėgmės įsiurbimu (iki 2,5 proc.)
3. Įrengti vėdinamas dangos konstrukcijas, kurios leidžia pertekliniams garams išeiti į atmosferą nepakenkiant dangai.

Taigi plokščių stogų įrengimas rudenį ir žiemą ne tik įmanomas, bet ir tampa įprastu reiškiniu.

   Atgal
Stogų įrengimas, Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos

Stogo danga išsimokėtinai

Plačiau   Plačiau

KONTAKTAI:

Adresas: Laisvės pr. 60, 12 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Tel.: 8 68618228


www.stogdanga.lt

 

Įrankių stogdengiams internetinė parduotuvė:
www.stogdengiams.lt

 

 

 

© Stogdanga Google bot last visit powered by Gbotvisit Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! w3c Stogo danga Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas