Stogų dengimas, Stogo danga, Stogų dangos,
Svetainės medis Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas, Klauskite - Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengima Stogų dengimas,  įrengimas. Prekyba stogo dangomis: siferis, skarda, nuvedimo sistema. Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogų įrengimas
Stogo danga |Stogų dengimas |Galerija |Garantija |Klauskite kainos |Straipsniai |Asbestinių stogų programa |Kontaktai
Bituminis šiferis

Bituminis šiferis

Bituminis šiferis

Bituminis šiferis

  • Stogų dengimas, stogo danga, stogų dangos, stogų įrengimas
  • Stogų dengimas, stogo danga, stogų dangos, stogų įrengimas

Stogų dengimas bituminiu šiferiu

Bituminis šiferis

Bituminis šiferis yra atsparus kondensatui, be to jis iš apačios turi kondensatą surenkantį sluoksnį, kuris veikia kaip ELTETE extra armuota antikondensacinė plėvelė, todėl po šiferiu tereikia tik vėjo izoliacinės plėvelės. Tarp vėjo izoliacijos ir stogų dangos reikalingas 30-50 mm tarpas, kuris atliks ventiliacines funkcijas. Smarkus oro judėjimas išdžiovins visą susidariusį kondensatą, oras turi patekti per karnizą, o išeiti per kraigą. Dideliuose stoguose ir pastatuose kur yra didelis drėgnumas galima naudoti specialius stogo ventiliatorius.

Ištisinio pakloto ir tašelių storis turi buti toks, kad jis būtų pakankamai stiprus atlaikyti stogo dangos ir kartais susidarantį papildomą spaudimą (sniegas, vėjas, žmogus), reikia atsižvelgti ir į gegnių tankumą.

Labai svarbu projektuojant atkreipti dėmesį į tai kokioje teritorijoje pastatas yra statomas ir pagal tai rinktis stogo spalvą. Stogų danga yra gaminama keturių spalvų: ruda, raudona, žalia ir juoda. Pati spalva  specialiu gamybos metodu yra įsodrinama į dangos viršutinį sluoksnį, todėl spalva neišblunka ir nekinta ilgą laiką (duodama garantija 15 metų).
 
Parametrai:
Lapo matmenys: 2000 x 950 mm
Masė: 6,4 kg
Bangos dydis: 95 x 38 mm
Storis: 3 mm
Bitiminio šiferio spalvos: juoda, žalia, ruda, raudona, skaidri
Stogų įrengimas, Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos Stogų dengimas Stogo danga Stogų dangos

Stogo danga išsimokėtinai

Plačiau   Plačiau

KONTAKTAI:

Adresas: Laisvės pr. 60, 12 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Tel.: 8 68618228


www.plienostudija.eu

 

Įrankių stogdengiams internetinė parduotuvė:
www.plienostudija.eu

 

 

 

© Stogdanga Google bot last visit powered by Gbotvisit Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! w3c Stogo danga Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas